Maszty reklamowe

Maszt przed firmą jako nośnik reklamy

maszty flagowe przed firmą

Maszt przed firmą jako nośnik reklamy

Prowadząc firmę przykładamy wagę do planu działania oraz strategii firmy ale również do jej dobrego/pozytywnego wizerunku tego wewnętrznego jak i zewnętrznego. Istnieją różne możliwości reklamy, rozpowszechniania marki, bycia widocznym w świecie wirtualnym jaki i realnym.

Bycia widocznym – dosłownie

Niemała forma reklamy jednocześnie estetyczna, prestiżowa i mówiąca w sposób wyrazisty o firmie.

Widoczna z daleka, przyciągająca wzrok, zmieniająca się w zależności od potrzeb firmy.

Tyle możliwości i zalet zawartych jest w jednej formie a mianowicie w maszcie flagowym.

Sam maszt to prosta, elegancka forma, którą tworzy tyka masztu w kształcie świecy wykonania z włókna szklanego jaki i z aluminium, dostępna w dowolnym kolorze wraz ze zwieńczeniem które zdobi maszt na szczycie.

Natomiast reklamę firmy tworzy flaga wyeksponowana/eksponowana na maszcie.

Flaga na maszcie pozwala na czysty i wyrazisty przekaz informacji w sposób nienachalny i niepowtarzalny. Flaga jest materiałem w sensie dosłownym ale i materiałem reklamowym, który w łatwy i prosty sposób można zmienić poprzez odświeżenie/zmianę projektu graficznego w zależności od potrzeby.

Maszt z flagą jako reklama firmy nie ginie w tłumie wszechobecnych banerów, bilboardów czy pstrokatych i często natarczywych ulotek, plakatów.

Z uwagi na to, iż maszt i flaga są elementami architektury, które w sposób naturalny przyciągają wzrok nie są uciążliwą formą reklamy a jednocześnie powierzchnia flagi jest na tyle duża, że pozwala na czytelny przekaz. Stanowi też świetny sposób na oznaczenie się jako firmy czy siedziby firmy, ponieważ maszt z flagę jest świetnym punktem rozpoznawczym.